Milliseid fotosid me loome

Meie fotograafia stiil

Timo Ilves Photography fotod on loomingulised, teravad ning värvirikkad. Need on romantilised, lõbusad ja täis emotsioone. Meie pulmapildid on tuntud oma isikupärase stiili poolest, mis põhineb pulmade reportaazil kuid mis on mõjutatud kunsti ja moe fotograafia poolt. Me peame endid mitte ainult fotograafideks vaid pigem artistideks kes loovad väljendusrikkaid ja ainulaadseid fotosid.

Siin on peamised Timo Ilves Photography pulmafotode stiilinäited. Meie peamine stiil on kombineeritud erinevate stiilide elementidest, kohandatud meie klientide isiklikele eelistustele, valgusele ja taustale. Kui teile meeldib kindel stiil, siis andke sellest kindlasti meie esmasel kohtumisel ja emotsiooniseina läbivaatamisel teada.

Signatuur Stiil

Meie signatuur stiili iseloomustavad sügavate ja erksate värvid, teravus ja puhtus. Nahatoonid on loomulikud ning teised kaadri loomulikud toonid on kontrastsed, andes pildile kauni esteetilise väljanägemise. Allpool on mõned näited:

Pehme ja Romantiline Stiil

Meie pehmet ja romantilist stiili saab iseloomustada pehme, kerge ja õhulisena. Värvilahendustes on sageli kasutatud foto-filmidest tuntud tekstuure ja toone. See stiil sobib ideaalselt päeval pildistatud tagantvalgustatud fotodele. Allpool on mõned näited:

Eepiline Stiil

Meie eepiline stiil kaasab keerukaid kaamerakäsitlustehnikaid, et luua kaasahaaravaid ja loomingulisi efekte. See sisaldab HDR fotograafiat, keerukaid välgukäsitlusi, pikka säriaja kasutamist, jpm. Allpool on mõned näited:

Meie eepiline stiil kandub üle ka meie öösel tehtud fotodele. Need fotod oleksid teie kihlusjärgsel fotosessioonil viimased päikeseloojangujärgsed kaadrid. Teie pulmapäeval leiaksid need aset pimedas kui pulmapidu on juba täies hoos. Selleks, et luua huvitavaid efekte, kasutame me öisete fotode jaoks taaskord keerukaid kaamerakäsitlus- ja valgustustehnikaid. Näiteks jäädvustame me liikumist liiklustuledes, tasakaalustame olemasolevat valgust välkudega jäädvustamaks emotsioonirikkaid ja värviküllaseid fotosid. Allpool on mõned näited:

Toimetuslik Stiil

Meie toimetuslik stiil kaasab poseerimist ja foto järeltöötlust mida on sageli näha moefotograafias. Neil piltidel on sageli tõsisemad ja intensiivsemad näoilmed ning seda stiili iseloomustatakse sageli “vouge”-stiilina. Taustad on sageli sügavamad ja dramaatilisema valgusega. Allpool on mõned näited: