Mis kujundab meie pulmafotograafia hinnakirja

Hinnakiri

Me loodame, et meie hinnakujunduse filosoofia on lihtne ja otsekohene. Meie teenuste ja toodete õige hinna on aidanud määrata mitmed tegurid. Need on järgnevad:

1. Stiil ja järjepidevus

Kui te vaatate meie portfooliot, siis te näete järjepidevust meie stuudiole iseloomulikus pildistamise ja järeltöötluse stiilis. Selleks, et näha näiteid meie stiilist, klikake siia.

2. Teenindus

Pulma planeerimise käigus on teil otsene kontakt teie fotograafiga, kes aitab teil lahendada vajalikke küsimusi seoses pulmapäeva pildistamise ja planeerimisega. Pulmaeelsete konsultatsioonide käigus proovime mõista teie stiililisi eelistusi ja soove, selleks et luua teie jaoks personaalseid ja isikupäraseid fotosid. Iga foto mis me teieni toimetame läbib järeltöötluse. Pärast pulmi anname me teile ligipääsu lihtsa ja kasutajasõbraliku keskkonna juurde mille kaudu saate fotosid jagada, alla laadida ning soovi korral kvaliteetseid paberpilte ja fotoalbumeid tellida.

3. Juurdemüük

Iga pakett sisaldab täisresolutsioonilisi töödeldud JPG pildifaile mille te kõik enda kasutada saate. Me ei lisa teile juurde peidetud kulusid ega kohustusi. Lisaks pildistamisele kujundame me ka kauneid ja kauakestvaid fotoalbumeid ning seinale riputatavaid lõuendeid.

4. Tehnika

Me kasutame tipp-kvaliteediga fototehnikat. Me ei ilmu kohale ainult kaamera ja paari objektiiviga vaid me oleme varustatud valgustusseadmetega mis aitavad võtta igast hetkest viimast.

5. Varukoopiad

Kõikidest piltidest tehakse juba pildistamise ajal kaameras varukoopiad. Päeva lõppedes kopeeritakse piltide koopiad eraldi ketastele. Kõige halvemateks olukordadeks on meil kaasas ka tagavara kaamera ja vajalikud objektiivid teie ainulaadse päeva edukaks jäädvustamiseks.

6. Assistendid ja teised pildistajad

Suuremate pulmade korral on meiega kaasas assistent kes aitab fotograafil efektiivsemalt tööd teha ning olulistel hetkedel teie külaliste emotsioone püüda.

Kõik need tegurid on aidanud meil kujundada meie hinnakirja. Meie peamised pulmafotograafia paketid (terve päev pildistamist) jäävad vahemikku 1000-1400€. Kõiki pakette saab kohandada vastavalt teie vajadustele.

Hinnapakkumise saamiseks võtke ühendust meie päringu / kontakti lehekülje kaudu või helistage numbril +372 513 4581.