Juhised loomaks seda vajalikku tööriista, et anda edasi nägemus oma stiililistest eelistustest

Mis on emotsioonisein

Selleks, et luua isikupäraseid elustiili peegeldavaid fotosid on vaja mõista sinu paari isiksusi, hobisid, mis neile meeldib, jne. Selleks, et me õpiksime oma paare paremini tundma ning et me saaksime aru nende stiililistest eelistustest, laseme me neil luua “emotsiooniseina”.

 

Seega mis asi on emotsioonisein? Emotsioonisein on lihtsalt ideede või inspiratsiooni tahvel millel paarid näitavad oma lemmik fotosid. Paarid lisavad emotsiooniseinale pilte, et visuaalselt kommunikeerida oma stiililisi eelistusi. Näiteks neile võib meeldida kaadri nurk või kompositsioon, poos, valgus, fototöötlus või mingi muu fotot puudutav omadus. Seega palume me oma kliendil kirjutada iga pildi alla lühike kirjeldus selleks, et anda meile teada mis neile pildi juures meeldib.

Me palume oma paaridel koguda oma pildid kokku Pinteresti seinale. Sa saad “pin’ida” otse meie veebilehe galeriidest või teiste fotograafide seintelt Pinterestis.

Kui emotsioonisein on loodud, palume me teil seina URL viide emaili teel meile saata. Pärast emotsiooniseina ülevaatamist võtame me teiega taas ühendust ja arutame selle koos läbi.

Vaata ühte meie näidet emotsiooniseinast.

Külastage ka Timo Ilves Photography profiili Pinterestis.